Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24

Alumni

2018

Анжеліка Шмилькова

Отримавши досвід роботи на посаді маркетолога та глибоко розуміючи типові проблеми компаній у налагодженні роботи з клієнтами, прийняла рішення професійно розвиватися у напрямку маркетингу, спеціалізуючись на питаннях клієнтського досвіду. Разом із Христиною працює над проектом “Customer Mind” і відповідає за розробку продукту, аналітику та стратегію.

Більше

Христина Циквас

Займалась проектом інноваційного хостелу та розвивала його в аспекті взаємовідносин із клієнтами. Працювала маркетологом в міжнародній технологічній компанії. Отримавши такий досвід, вирішила розпочати власну справу, що спеціалізується на маркетингових рішеннях...

Більше

Ігор Білокопитий

Після завершення роботи над проектом виробництва цукерків вирішив сфокусуватись на власному професійному розвитку як гравець в регбі та тренер дитячих команд. Крім того, використовує знання з маркетингу та управління проектами у власній
SMM-агенції, що спеціалізується на просуванні в Instagram.

Більше

Тарас Білик

Застосовує знання та навички, отримані в бізнес-школі, для розвитку сімейного бізнесу, що спеціалізується на роздрібній торгівлі.

Більше

Ольга Сиротюк

Декілька років була залучена в громадський проект, що займався організацією дитячих літніх таборів. Отримала досвід розвитку проекту в сфері громадського харчування, була співзасновницею закладу громадського харчування “Трава”. Вже під час навчання працювала над розвитком дитячого табору як повноцінного бізнесу, чим наразі і займається у ролі керівника http://spacecamp.com.ua/.

Білше

Олександра Струмчинська

Протягом навчання в бізнес-школі реалізовувала такі проекти:
інноваційний хостел (відповідальна за стратегію маркетингових комунікацій);
бізнес-курси для дітей “Мій перший долар”;
“Clean Masters” - проект по очистці снігу;
SMM-агенцію https://www.facebook.com/SMMSstudio/
Нині продовжує розвивати агенцію, проводить навчання по роботі з соціальними мережами для власників бізнесу та маркетологів, а також залучена до команди, що працює над розробкою української соціальної мережі www.esvoe.com.

Більше

Богдан Кохан

Отримавши досвід роботи в Україні та за кордоном та здобувши технічну та бізнес-освіту, вирішив розвивати власний проект Студія дизайну «Kohanstudio» http://kohanstudio.com/
Крім того, займається навчанням дітей веб-дизайну.

Більше

Олег Цьома

Під час навчання в ТБШ займався управлінням одного із технологічних проектів у IТ-компанії Crowdin. На даний момент продовжує навчання за кордоном.

Більше

Олександр Вознюк

Протягом навчання в бізнес-школі разом із командою розвивав проект інноваційного студентського хостелу, в якому відповідав за автоматизацію бізнес-процесів. Отримавши знання щодо ведення бізнесу, почав монетизувати власні навички у веб-розробці як фрілансер.

Більше
Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×