Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
Офіс 21, 22
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24
  Skype: TBS

Команда TBS

Олена Гузар

Директор Тернопільської бізнес-школи

Наталія Лагоцька

Заступник директора Тернопільської бізнес-школи

Сергій Вінницький

Менеджер з якості

Olav Aarna

Віце-ректор із досліджень та розвитку Естонської бізнес-школи, доктор філософії, доктор наук у галузі інженерії, радник урядів та учасник проектів з питань реформування системи освіти та забезпечення якості вищої освіти в Естонії, Азербайджані, Україні, Чорногорії, Сербії, Молдові, Узбекистані, Білорусії, Казахстані, Туреччині.
м. Таллінн, Естонія

Mart Kikas

Ментор Естонської бізнес-школи, запрошений тренер Тернопільської бізнес-школи, засновник та виконавчий директор IT-компанії Hanzaware Ltd. та видавничої компанії Wanderstories Ltd., консультант зрілих компаній та стартапів з питань розвитку бізнесу та стратегій інтернаціоналізації переважно в регіонах Балтики та Східної Європи.

Philipp Bousa

Сертифікований проектний менеджер, член роботодавців Австрії (Federation of Austrian Industries), менеджер проектів та консультант з питань стратегії у сфері IT з 10-річним досвідом.
м. Відень, Австрія

Richard Zinoecker

Керуючий партнер Simon-Kucher & Partner з 15-річним досвідом консалтингу в технологічних індустріях, на ринках B2B та FMCG
м. Варшава, Польща

Toomas Danneberg

Віце-ректор з міжнародних зв’язків, керівник програми Business Innovations MBA Естонської бізнес-школи, член Естонської палати галузі послуг (Estonian Chamber of Service Industry), засновник Know-how Centre, тренер та консультант зі стратегічного маркетингу та комунікацій в Балтійському регіоні.
м. Таллінн, Естонія

Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×