13422408_1203787839632620_2904547697093913809_o

Від натхнення до поступу з Юлею Савостіною та Андрієм Заблоцьким

Дві унікальні особистості! Одразу дві актуальні теми для літніх роздумів! Тернопільська бізнес-школа радо запрошує Вас почерпнути літнього натхнення для успішного осіннього старту разом із Юлею Савостіною та Андрієм Заблоцьким.
Юлія Савостіна, відома журналістка і блогер, яка працювала на каналах «Україна», «СТБ», «ICTV», в журналах «Профіль», «Думка», телеканалах «Кіно», «НТКУ» й агентстві Pillar PR. З 2013 р. сенсом її життя стає пошук усього, що #made in Ukraine. Нині Юлія Савостіна – організатор однойменних фестивалів, автор книги «У пошуках Made in Ukraine», консультант малого й середнього бізнесу, яка невтомно продовжує відкривати українських виробників українським покупцям. Юлія радо поділиться своїм досвідом про те «Як один блог змінив структуру споживання вітчизняних товарів та ввів моду на український мас-маркет»
Андрій Заблоцький – футуролог, політолог-міжнародник, спеціаліст з розвитку інформаційного суспільства, голова Асоціації Інтернет-реклами, модератор сайту петицій Президенту України. З Андрієм поспілкуємося на тему «Технології і тренди, котрі змінять наш світ: дизайн майбутніх соціальних відносин, їх вплив на бізнес, політику, економіку».
Не упускайте можливості, які дарує Вам літо! Вхід вільний за адресою: бульвар Шевченка, 9, поверх 3, конференц-зал.

10/06/2016

Вартість