4lfryu8kP5nnCpv

УПРАВЛІННЯ ОСОБИСТИМ КАПІТАЛОМ

У День знань, 1 вересня, запрошуємо дізнатися більше про ефективне управління особистим капіталом.

Спілкування про те, як контролювати доходи та витрати, ефективно інвестувати капітал та запобігти інвестиційним втратам, буде цікавим як для власників, топ-менеджерів компаній, фахівців у сфері фінансів та інвестицій, так і всім, хто прагне ефективно керувати особистими фінансовими потоками та зацікавлений у персональному розвитку й успіху.

Детально мова піде про те, до яких банків, фондів, страхових компаній краще вкладати гроші, грамотно оцінюючи їхню надійнісіть, як цілеспрямовано керувати фінансовими потоками, інвестуючи ефективно, як управляти особистим капіталом у період економічних криз.

Спікер – Анатолій Гулей, доктор економічних наук, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, екс-голова правління АТ “Ощадбанк, міжнародний експерт у сфері інвестування, член Наглядової ради Тернопільської бізнес-школи.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації

01/09/2016

Вартість