22310397_1687739704570762_4428192985019260845_n

Практика творення успішних брендів

Команда Тернопільської бізнес-школи запрошує на зустріч із Вадимом Пустотіним, що відбудеться у форматі business talk на тему “Практика творення успішних брендів”

Вадим Пустотін – власник та директор бренд-консалтингової компанії «Слідопит», кандидат філософських наук. Досвід роботи в сфері маркетингу – з 1992 р. До створення у 2003 р. власної компанії очолював відділи досліджень та стратегічного планування рекламних агентств Ark/JWT, Bates Adell Saatchi&Saatchi/Bates, D`Arcy. Один із провідних спеціалістів із брендингу в Україні. Автор та викладач спеціалізованих курсів із бренд-менеджменту при Києво-Могилянській бізнес-школі.

Основними послугами компанії «Слідопит» є аудит бренду, створення нового бренду, розробка нової бренд-стратегії, внутрішній брендинг, бренд-консалтингове супроводження. Досвід компанія «Слідопит» здобула на понад 90 ринків товарів та послуг, зреалізувавши понад 500 успішних проектів.

Серед клієнтів компанії Вадима Пустотіна компания Миронівський хлібопродукт (ТМ Наша Ряба, ТМ Легко), компанія «Київстар», корпорація Рошен (ТМ Roshen), компанія Сандора (ТМ Sandora, ТМ Садочок), корпорація Maxus (ТМ Maxus, ТМ Intelite), ТМ Лімо, ТМ Odessa, ТМ Inkerman, інвестиційна компанія Конкорд Капітал, компанія Укр-Китай Логістика, компанія Холодпром (ТМ Хрещатик, ТМ Хладик), ТМ МакМай, компанія ИнтерРибФлот (ТМ Аквамарин), мережа АЗС ОККО, компанія Укрнет (портал ukr.net, sinoptik.ua), компанія Малбі (ТМ Любимов, ТМ Millenium), концерн Стоік (ТМ Batik, ТМ Askold), ТМ Интуиция, компанія Рода, Ekonomika Hub (delo.ua, mmr.ua), портал Rabota.ua, компанія Ергопак (ТМ Мелочи жизни, ТМ Domi), компанія Біол, медіа-корпорація Ria (бренди Auto.Ria, Dom.Ria, Ria.com), ТМ Золотой век, компанія Zeelandia, ТМ Freggia, компанія Кормотех (ТМ Клуб 4 лапы, ТМ Optimeal), концерн ХлібПром, компанія Rosa, мережа офтальмологічних клінік Візіум та ін.

Зустріч буде цікавою та корисною для власників та менеджерів компаній, викладачам та студентам спеціальності “Маркетинг”

Зустріч відбудеться 26 жовтня о 17 год. за адресою: бульвар Шевченка, 9, ауд. 23.

Організаційний внесок – 200 грн.
Квитки можна придбати он-лайн за посиланням:

або в день та на місці проведення події, попередньо заповнивши реєстраційну анкету: https://goo.gl/forms/Mr9oJ5TZbgAa8WoO2

26/10/2017

Вартість