Підприємцями не народжуються: про літературу, тренінги та бізнес-школи.

Заблукали в сумнівах та питаннях? Отримайте чітке розуміння сенсу, інструментів, механізмів та результатів бізнес-освіти від Марини Маслової, що має досвід в ролі керівника, власника компанії, зовнішнього експерта, а також учасника, викладача та керівника MBA програми.

Сьогодні в книжкових магазинах переповнені полиці бізнес-літератури. У цьому розмаїтті, насамперед, важливо вміти орієнтуватися, а це потребує ґрунтовного розуміння тематики книги. Та й загалом, читання літератури – справа часозатратна, тому в пошуках справді якісної літератури можна проводити дні та місяці.
Окрім літератури, є маса тренінгів – однак, як правило, коштують вони недешево, а питань щодо якості та результату більше аніж відповідей.
Ще й в останні роки чи не кожен вищий навчальний заклад може запропонувати програму з підприємництва та управління бізнесом. Тривають такі програми довго й вимагають регулярно приділяти їм час. Проте цьому складно навчитися у теоретиків – їм, як і Вам, потрібна постійна практика.
Відтак, усі стверджують, що цьому навчитися неможливо і єдиний шлях – це помилки та спроби. Що ж робити, якщо ресурси обмежені, а помилки можуть коштувати дорого?

Марина Маслова, MBA, тютор та керівник Executive MBA програми kmbs, викладач Тернопільської бізнес-школи. Має багаторічний практичний досвід підприємницької та управлінської діяльності в різних галузях економіки. Пройшла шлях від асистента керівника до Фінансового директора Представництва міжнародної компанії The Salvation Army, відповідала за HR в компанії. Голова правління Страхової компанії Страхова Ініціатива, Перший заступник генерального директора та Комерційний директор Білоцерківського Комбайно-тракторного заводу, співвласник туристичної агенції.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням
bit.ly/tbs-maslova

Липень 5