Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
Офіс 21, 22
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24
  Skype: TBS
Loading Події
  • This event has passed.
18423965_1527213400623394_8991736602069864033_n

One-to-one meeting with TBS

Запрошуємо молодь, яка зацікавлена у навчанні в Тернопільській бізнес-школі за довгостроковою програмою “Бізнес-інновації”, набір на яку оголошено відкритим!
Під час One-to-One meeting Ви отримаєте інформацію про методики та формат навчання, умови вступу на програму та її переваги. Матимете гарну нагоду поспілкуватися з викладачами, адміністрацією та студентами Тернопільської бізнес-школи. Відтак, зможете краще усвідомити власні мотиви до навчання та перевірити готовність стати частиною спільноти Тернопільської бізнес-школи.

Магістерська програма “Бізнес-інновації” є першою МВА-програмою для молоді у західній Україні, навчання за якою дає можливість здобути європейську освіту вдома. Програма “Бізнес-інновації” є адаптованою програмою Business Innovations, M.B.A. Естонської бізнес-школи, яка акредитована авторитетною міжнародною асоціацією з управлінського розвитку EFMD (European Foundation for Management Development). Навчання за програмою “Бізнес-інновації” дає можливість отримати диплом магістра державного зразка (спеціальність “менеджмент”) та МВА-диплом Естонської бізнес-школи.
Детальніше про програму за посиланням: http://tbs.tneu.edu.ua/business_innovations/

Цільова аудиторія: молоді люди віком від 20-ти років, що мають диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) або саме завершують здобуття відповідного ступеня, з активною життєвою позицією та відчуттям потреби у практичноорієнтованому навчанні за актуальною бізнес-освітньою програмою. Досвід роботи, реалізації власних бізнес-проектів, участь у громадських організаціях дуже вітається, але не є обов’язковою вимогою до потенційного слухача програми.

Умови участі в One-to-One meeting with TBS-team: пройти попередню реєстрацію, заповнивши коротку аплікаційну форму, https://goo.gl/forms/dlElFN53kNZTNeDi2 та бути відкритим до щирого спілкування в день зустрічі 23/05/2017 р. о 17.30 год.

Дата

23/05/2017

Час

17:30 - 19:30
Categories
,

Місце проведення

Тернопільська бізнес-школа
бульвар Шевченка, 9
Тернопіль, Ukraine

Організатор

Тернопільська бізнес-школа

Поділитись подією

Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×