31710988_1900540156624048_8590371299979689984_n

One-to-One Meeting with TBS

Запрошуємо молодь, яка зацікавлена у навчанні в Тернопільській бізнес-школі за довгостроковою програмою “Бізнес-інновації”, набір на яку оголошено відкритим!

Під час One-to-One meeting Ви отримаєте інформацію про методики та формат навчання, умови вступу на програму та її переваги. Матимете гарну нагоду поспілкуватися з викладачами, адміністрацією та студентами Тернопільської бізнес-школи. Відтак, зможете краще усвідомити власні мотиви до навчання та перевірити готовність стати частиною спільноти Тернопільської бізнес-школи.

Програма “Бізнес-інновації” є адаптованою програмою Business Innovations, M.B.A. Естонської бізнес-школи. Навчання за програмою “Бізнес-інновації” дає можливість отримати диплом магістра державного зразка (спеціальність “менеджмент”) та МВА-диплом Естонської бізнес-школи.
Детальніше про програму за посиланням: http://tbs.tneu.edu.ua/business_innovations/

Цільова аудиторія: молодь віком 20-30 років, що мають диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) або саме завершують здобуття відповідного ступеня, з активною життєвою позицією та відчуттям потреби у практичноорієнтованому навчанні за актуальною бізнес-освітньою програмою. Досвід роботи, реалізації власних бізнесових чи соціальних проектів, участі у громадській діяльності дуже вітається, хоч і не є обов’язковою вимогою до потенційного слухача програми.

Умови участі в One-to-One meeting with TBS-team: пройти попередню реєстрацію, заповнивши коротку аплікаційну форму, https://goo.gl/forms/E8nOmiX27AhDpvrj2 та бути відкритим до щирого спілкування в день зустрічі 16/05/2018 р. о 17.15 год.

Травень 16

Category