Introduction to Business 2.0

Позитивні враження учасників Introduction to Business 1.0 надихнули команду Тернопільської бізнес-школи вдруге організувати якісну бізнес-освітню подію, під час якої тренер міжнародного класу поділиться своїм практичним досвідом та авторськими методиками розвитку бізнесу.

Не зважаючи на попередній досвід освіти чи бізнесу, кожен може потрапити на подію, знайти однодумців і отримати достатньо інструментів, щоб вже зараз розпочати власний бізнес чи розвинути існуючі бізнес-проекти.

Під час тренінгу учасники працюватимуть у командах і зможуть набути умінь у таких напрямках:
– командотворення та командна робота;
– генерація ідей;
– бізнес-моделювання;
– маркетинг та продажі.

За результатами успішного навчання упродовж двох днів учасники отримають відповідні сертифікати.

Модератор – Март Кікас, ментор Естонської бізнес-школи, запрошений тренер Тернопільської бізнес-школи, засновник та виконавчий директор IT-компанії Hanzaware Ltd. та видавничої компанії Wanderstories Ltd., консультант зрілих компаній та стартапів з питань розвитку бізнесу та стратегій інтернаціоналізації переважно в регіонах Балтики та Східної Європи.

Мова викладання – англійська.

Час проведення – 10-11 квітня 2017 року:
10.00-13.00 – тренінг
13.00-14.00 – обід
14.00-17.00 – тренінг

Місце проведення: Тернопільська бізнес-школа, 3 поверх, конференц-зал, бульвар Шевченка, 9

Умови участі:
Організаційний внесок – 100 грн. за два дні тренінгу.
Якщо Ви бажаєте оплатити готівкою, будь ласка, пройдіть обов’язкову попередню реєстрацію за посиланням https://goo.gl/YZr0Ew , після чого наш менеджер зв’яжеться з Вами.
Або ж реєструйтесь та купуйте електронні квитки на сайті наших партнерів за посиланням https://2event.com/uk/events/825107
Реєстрація учасників до 07.04.2017р.

10/04/2017 @ 10:00
End