Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24

Магістерська програма
“Бізнес-інновації”

Про програму


Бізнес-інновації — сучасна європейська магістерська програма, що розроблена та реалізовується в партнерстві з Estonian Business School


Тривалість

1 рік 4 місяці, 90 кредитів ECTS

Форма

Денна із застосуванням гнучкого графіку

Мова

Українська з окремими курсами англійською

Диплом

Магістра з менеджменту державного зразка

Вартість

44 800 грн за весь період навчання

Європейський диплом

Можливість отримати повноцінний MBA-диплом Estonian Busines School
Профіль учасника

Untitled-2-011

Мотивація до розвитку або започаткування власної справи або ж до розвитку кар'єри в управлінні інноваціями, маркетингу та інших напрямках бізнес-управління

Освітній ступінь бакалавра (магістра або спеціаліста)

Досвід роботи у командах та управління проектами у бізнесі або громадському секторіВикладачі програми

Olav Aarna

Викладач курсу Методологія наукових досліджень

Марина Маслова

Викладачка курсу Стратегія та інновації

Олександр Сударкін

Викладач курсу Бізнес-комунікації

Валерія Міляєва

Викладачка курсу Креативне лідерство

Анастасія Владичинська

Викладачка курсу Розробка продукту та сервісу

Олена Жильцова

Викладачка курсу Організаційне управління

Руслан Захарченко

Викладач курсу Розвиток клієнта та розробка ціннісної пропозиції

Олександр Воронцов

Викладач курсу Продажі

Юлія Савостіна

Викладачка курсу Розробка продукту та сервісу

Mart Kikas

Викладач курсу Менторство та коучинг

Світлана Калашнікова

Викладачка курсу Проєктний менеджмент

Наталія Гордійчук

Викладачка курсу Strategic Sustainability Management

Володимир Василевський

Викладач курсу Організаційне управління

Наталія Лагоцька

Викладачка Розвиток клієнта та розробка ціннісної пропозиції

Сергій Вінницький

Викладач курсу Фінанси

Олексій Войтенко

Керівник магістерських бізнес-проєктів

Володимир Левкович

Викладач курсу Бізнес-право

Сергій Дмитришин

Викладач курсу Побудова бізнес-моделі

Юрій Стах

Запрошений викладач

Олена Гузар

Викладачка курсу Методологія наукових досліджень

PHILIPP BOUSA

Викладач курсу Проєктний менеджмент

Ярослав Колодій

Ментор бізнес-проєктів

Мирослав Загорський

Ментор бізнес-проєктів

Руслан Савчишин

Ментор бізнес-проєктів

Що отримує учасник програми?

Вміння будувати, мотивувати команду та управляти нею

Навики фінансового планування та забезпечення фінансування бізнес-процесів

Знання законодавчих вимог та механізмів правового забезпечення бізнес-інноваційної діяльності


Вміння розробляти стратегії маркетингу, продажів, вести переговори та
презентувати бізнес-пропозиції

Здатність аналізувати та запроваджувати інноваційні стратегії, використовувати бізнес-моделювання як інструмент стратегічного планування та інноваційного менеджменту

Можливість зреалізувати та розвинути власний бізнес-проект, життєздатність
якого буде доведена під час навчання

Відгуки та рекомендації

 • Тернопільська Бізнес Школа - це місце маленьких та великих цінностей, які імпонують мені, надихають мене та дають поштовх не просто вчитись, а ще й діяти. Атмосфера дружелюбності та щирості, натхнення та новаторства вражає та мотивує. Коло людей, поєднане чудовою викладацькою та менеджерською командою, є найкращим прикладом організації процесу навчання та реалізації ідей. Кращі обирають кращих!

  Олександра Струмчинська, Студентка Тернопільської бізнес-школи
 • Для Тернополя, тай загалом України, бізнес-освіта - це "новинка", тому, побачивши таку можливість для свого розвитку, важко було відмовитися. За розвитком майбутнє, саме тому я обрав програму «Бізнес-інновації».

  Богдан Кохан, Студент Тернопільської бізнес-школи
 • Якщо ти плануєш займатися бізнесом - тобі потрібна бізнес-школа. Мабуть, буває підприємницький талант, та він, - як мускульна сила, завжди буде найбільша вага, яку ти зможеш підняти (в кожного різна та завжди доволі невелика). Бізнес освіта - то домкрат, зі звичайною мускульною силою ти зможеш піднімати значно важчі речі. Правда така, що найкращі художники довго вчилися малювати. Так і найкращі підприємці. Не розраховуй стати великим художником не навчаючись.

  Сергій Дмитришин, засновник IT-компанії Crowdin
 • Я вважаю, що сучасна бізнес-освіта дуже важлива. В Тернополі бізнес-школа дуже посприяє в розвитку міста та області загалом. Зараз світу потрібні кваліфіковані люди і бізнес-школа - це спосіб навчитись цього швидко та стати професіоналом в обраному напрямку.

  Олег Череватий, Виконавчий директор Yaware
 • Тернопільська бізнес-школа - це школа з європейськими цінностями та підходами. Робота над реальними проектами, багато нових знайомств і вражень та продуктивна робота з викладачами з Австрії, Естонії, Польщі. Очікування від навчання перевершило мої сподівання, які і так були на високому рівні. Для мене Тернопільська бізнес-школа – це успіх, емоції, і неоціненний досвід.

  Олександр Вознюк, Студент Тернопільської бізнес-школи
 • Бізнес-школа – це місце, де ми креативимо, розвиваємось, надихаємось, вдосконалюємось, пізнаємо нові сфери нашого життя та втілюємо свої мрії в реальність.

  Ігор Білокопитий, Студент Тернопільської бізнес-школи
 • ТБШ для мене - це місце, яке просто несумісне із пасивністю. Варто лише включитись в гру і перед тобою відкриваються усі двері і стає неможливо опиратися цьому драйву. Тут я вперше відчула і побачила на практиці, що таке зворотній зв'язок, коли твою думку не тільки чують, а й сприймають. А команда крутих експертів завжди радо допомагає відповісти на всі важливі питання, при цьому з практичної точки зору, але не нав'язуючи її. Для самореалізації готових до цього людей атмосфера ідеальна.

  Анжеліка Шмилькова, Студентка Тернопільської бізнес-школи
 • Навчання в ТБШ - це новий рівень освіти, який дозволяє нам пізнавати глибше себе, навколишній світ та наші можливості в ньому. Це можливість вивчати, працювати та розвиватись в дружньому колективі студентів і викладачів не тільки з України, але й з інших куточків світу! Ціную можливість навчатись тут!

  Тарас Білик, Студент Тернопільської бізнес-школи

Як стати учасником програми?

1.Підготувати пакет типових документів

 1.  Заява – заповнюється в приймальній комісії (окрім осіб, які подають заяву в електронній формі).
 2.  Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.
 3. Чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см.
 4. Чотири конверти з марками.
 5. Копія картки платника податків (за наявності).
 6. Копія паспорта (свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).
 7. Мотиваційний лист

2. Подати документи до приймальної комісії ТНЕУ або звернутися до Тернопільської бізнес-школи

Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×
Olav Aarna

Професор державного управління та права, доктор наук у галузі інженерії.

Голова науково-дослідної ради Естонської бізнес-школи, радник урядів ряду країн та учасників міжнародних проєктів з питань реформування системи освіти та забезпечення якості вищої освіти. Ректор Талліннського технічного університету (1991-2000), ректор Естонської бізнес-школи (2000-2003), депутат парламету Естонії (2003-2007). Автор близько ста наукових праць, член Академії наук Естонії, зовнішній член Фінсько-Шведської академії інженерних наук, почесний доктор технічного університету Тампере (Фінляндія).    

Olav Aarna_2

×
Mart Kikas

Тренер з бізнес-моделювання, стратегії та лідерства.

Викладач Естонської бізнес-школи та Porto Business School (Португалія), тренер Academy of Innovation Coaching  та Academy of Executive Coaching, консультант з питань розвитку бізнесу та стратегій інтернаціоналізації. Випускник Норвезької бізнес-школи (MBA) та Тартуського університету (магістратура, соціологія), здобувач на докторську ступінь в Естонській бізнес-школі. Був радником голови Фонду розвитку та заступником генерального директора Управління з питань громадянства та міграції, працював у банківському секторі у маркетингу та електронному банкінгу, заснував і керував низкою видавничих та рекламних компаній.  

Mart Kikas_2

×
Юлія Савостіна

Юлія Савостіна, засновниця та керівник руху Made in Ukraine, журналістка, блогерка.

Працювала журналісткою, ведучою та продюсеркою на національних українських телеканалах серед яких СТБ, ICTV, 2+2, Україна. Займалася PR-деятельностю, в том числі в агентці Pillar PR. Сьогодні основними напрямками діяльності Юлії та команди Made in Ukraine є популяризація підприємництва в Україні, проведення фестивалів, продакшн програм «Успішні в Україні», «Мандруй СВОЄ», виробництво путівників та сувенірів.

Mart Kikas_2

×
Марина Маслова

Експретка з питань стратегічного управління та сталого розвитку. Має багаторічний практичний досвід підприємницької та управлінської діяльності в різних галузях економіки. Співзасновниця освітнього проєкту Sustainability room. Керуюча партнер консалтингової компанії «UFV Consulting». Спеціалізація – стратегія, сталий розвиток. Має ступінь МВА.

Має практичний досвід реалізації Ідеї бізнесу в успішні бізнес-моделі. Проводила зміни організацій у ролі керівника, власника компанії та зовнішнього експерта. У минулому керівник програми Executive MBA Києво-Могилянськоі бізнес-школи. Місія Марини – розвивати потенціал людей, надати можливість власникам, управлінцям та їх командам свідомо формувати себе та якість своїх управлінських рішень з фокусом на майбутнє.

Mart Kikas_2

×
Олександр Сударкін

Експерт у сфері особистої та професійної комунікації, підприємець із понад десятирічним досвідом, доцент МІМ, викладач для курсів PMD, MBA, Senior Executive MBA, консультант з питань організаційного розвитку та управління персоналом в компанії Pucelik Consulting Group, кандидат економічних наук.

За плечима Олександра — понад 13 років досвіду бізнес-консультування великих компаній у 7 країнах світу. Серед компаній, що користуються послугами Олександра та використовують його тактики: Райффайзен Банк Аваль, Фокстрот, Visa, Укрпошта, Енергоатом.

image9

×
Світлана Калашнікова

Доктор педагогічних наук, професор. Директорка Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Співзасновниця та експертка ГО «Інститут лідерства, інновацій та розвитку». 

Бере активну участь та координує проекти Програми Темпус ЄС «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (2013-2016 рр.), Міжнародного Фонду «Відродження» — «Правові засади реалізації Болонського процесу в Україні» (2012-2014 рр.). Є автором понад 95 наукових публікацій.

unnamed

×
Валерія Міляєва

  Провідний науковий співробітник навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор психологічних наук, професор.

Менеджер проекту Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging міжнародної програми TEMPUS,  учасниця групи координаторів команд у проекті Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України з ініціативи British Counsil в Україні, учасниця українсько-польського проєкту  Інноваційний університет і лідерство, учасниця міжнародного українсько – литовського проєкту Розвиток лідерів НУШ.

 

unnamed (1)

×
Наталія Гордійчук

 

Засновниця компаній Агрітема, Агрібактер, партнер консалтингової компанії UFV Consulting, член Ради Директорів міжнародної асоціації Donau Soja.
Має досвід роботи в агропродовольчому бізнесі з 2000 року. Працювала в іноземних та українських компаніях на посадах від керівника проектів до директора з маркетингу й розвитку бізнесу. З 2012 року має власні компанії, які займаються виробництвом, маркетингом, продажем та популяризацією мікробних та біологічних препаратів для вирощування с/г культур.

Автор ідеї Ukrainian Food Valley. Випускниця Еxecutive МВА Києво-Могилянської Бізнес-школи. Розробила та впровадила англомовний міжнародний курс AgriFood МВА в KMBS, викладач курсу «Логіка Доданої Цінності».

gordijchuk1-86459-blackwhite

×
Анастасія Владичинська

 

Засновниця Vladychynska Consulting, авторка та викладачка Першої в Україні Школи сервісу kmbs. Єдиний сертифікований консультант з побудови системи сервісу в Східній Європі за методологією DiJulius Goup – світового лідера в питаннях побудови сервісу. Створює сервіс для компаній майбутнього та вмикає сервісне мислення.
 
Понад 15 років досвіду, закінчила Академію для управлінців з клієнтського досвіду в США (CXEA,OH), вчилась в Інституті Діснея і в Ritz-Carlton, студентка Нью-Йоркського університету для спікерів.

 unnamed-2-blackwhite

 

×
Олена Жильцова

 

Консультант з організаційного розвитку та управління командами.
 
Очолювала функцію організаційного розвитку та управління командами національного ресторанного рітейлу Сушия, Фармацевтичної фірми Дарниця, була радником Генерального директора з питань управління персоналом, консультантом з питань управління персоналом при Адміністрації Президента України. Експерт міжнародної команди реформаторів з питань HR-інструментів і технік рекрутування в НАБУ і інші правоохоронні органи. Очолювала HR-департаменти на підприємствах харчової промисловості, ІТ-індустрії.
 
Понад 16 років досвіду в управлінні людським капіталом. 
 

 39134033_2126627767611789_5511325115381448704_o-blackwhite

 

×
Олена Жильцова

 

Консультант з організаційного розвитку та управління командами.
 
Очолювала функцію організаційного розвитку та управління командами національного ресторанного рітейлу Сушия, Фармацевтичної фірми Дарниця, була радником Генерального директора з питань управління персоналом, консультантом з питань управління персоналом при Адміністрації Президента України. Експерт міжнародної команди реформаторів з питань HR-інструментів і технік рекрутування в НАБУ і інші правоохоронні органи. Очолювала HR-департаменти на підприємствах харчової промисловості, ІТ-індустрії.
 
Понад 16 років досвіду в управлінні людським капіталом. 
 

 39134033_2126627767611789_5511325115381448704_o-blackwhite

 

×
Володимир Василевський

 

Власник бізнесу та підприємець, інвестиційний менеджер, бізнес-консультант. Директор Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області. Ключова експертиза – фінанси, інвестиції, стратегічне планування – стратегічний маркетинг, реструктуризація бізнесів та антикризові стратегії. Додаткова експертиза – сертифікований менеджер з регіонального розвитку.
 
Досвід роботи понад 27 років консультування вітчизняних та міжнародних компаній в Україні – Видавництво «Школярик», спільне українсько-словацьке підприємство «Фем-інвест», ПП «Продекспорт», ТОВ «Глібівська компанія натуральних напоїв», Збаражський сирзавод та інші. На даний час активно працює в сфері залучення інвестицій в Тернопільську область та Україну. Портфель активів в роботі – понад 600 млн гривень. 

 

 image11

×
Руслан Захарченко

 

20 років в ІТ індустрії, з яких 18 в ELEKS, де
починав як джуніор програміст (коли
компанія мала 30 працівників) і завершив як
СЕО (коли компанія була 1200+ працівників).
Має практичний досвід бізнес трансформації
компанії для забезпечення росту.
Є засновником і СЕО консультаційної
компанії NP Consulting, та СЕО ІТ компанії
Edvantis. Бере участь в едвайзорі борді
кількох ІТ компаній.

 14fe-47cc-424a-97fe-7d5e19095107-blackwhite

 

×
Олександр Воронцов

 

Засновник та CEO Техінагро. Основними
напрямками діяльності є впровадження та
обслуговування систем точного
землеробства та продаж сільгосптехніки. Випускник Тернопільської бізнес-школи,
навчався на програмі Manager Training
Programme, Німеччина. 
 
Понад 10 років досвіду в аграрному секторі з них понад 5 років в управлінні продажами.
Працював з брендами John Deere та
Mann+Hummel. Відповідав за розвиток нових
бізнес-напрямків та їх інтеграцію в існуючі
бізнес-процеси, управління бізнес-
проєктами та підтримку продажів, Farming
4.0 у компаніях-лідерах галузі.

 photo5337273851089890687-blackwhite

 

×
Олександр Воронцов

 

Засновник та CEO Техінагро. Основними
напрямками діяльності є впровадження та
обслуговування систем точного
землеробства та продаж сільгосптехніки. Випускник Тернопільської бізнес-школи,
навчався на програмі Manager Training
Programme, Німеччина. 
 
Понад 10 років досвіду в аграрному секторі з них понад 5 років в управлінні продажами.
Працював з брендами John Deere та
Mann+Hummel. Відповідав за розвиток нових
бізнес-напрямків та їх інтеграцію в існуючі
бізнес-процеси, управління бізнес-
проєктами та підтримку продажів, Farming
4.0 у компаніях-лідерах галузі.

 photo5337273851089890687-blackwhite

 

×