Успішний захист та урочисте вручення MBA-дипломів в Таллінні

Щиро пишаємося досягненням наших випускників, котрі успішно захистили магістерські роботи в Estonian Business School та підтвердили високий рівень знань, здобутих під час навчання в Тернопільській бізнес-школі.

Процес написання був нелегким, але однозначно вартим результату. Сам захист та оцінювання в Естонії дуже відрізняється від нашого. Рекомендацію до фінальної оцінки виводить рецензент згідно з 18-а критеріями, і вже на базі цього проходить захист перед трьома аудиторами. Попередньо рецензент готує запитання, на які потрібно дати відповідь після виступу, а опісля триває коротка сесія питань-відповідей від аудиторів. Усе записується на диктофон. Challenging but possible. And finally done

Ірина Жарківська, випускниця магістерської програми “Бізнес-інновації”

Гідним завершенням стали урочистості з нагоди вручення дипломів у Концерт холі Естонія.

Святкова хода у мантіях та урочистості з нагоди вручення дипломів, на підсвідомості підтверджували та запевняли мене, що я це зробила, далека ціль і мрія здійснилась, і це зовсім не сон. Відчуття свята та важливості кожного витало в повітрі, а особисті вітальні слова ректора Арно Алмана, що тепер наша черга розвивати бізнес-школу та свої бізнес-проекти в Україні, зокрема в Тернополі, додали впевненості та рішучості до нових звершень. Бо дійсно навчання на МВА програмі збагатило мене новими вміннями, знаннями, розширило мої горизонти та сприйняття бізнесу загалом.

Галина Михайлюк випускниця магістерської програми “Бізнес-інновації”

Пройти цей шлях та отримати MBA-диплом Естонської бізнес-школи можуть всі випускники магістерської програми Бізнес-інновації, набір на яку триває саме зараз.