Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24

Олександр Воронцов, випускник TBS: «Ми отримали лише потрібні для створення та розвитку бізнесу знання. І нічого зайвого»

Олександр Воронцов, випускник TBS: «Ми отримали лише потрібні для створення та розвитку бізнесу знання. І нічого зайвого»
автор

 

Після навчання на магістерській програмі «Бізнес-інновації» Олександр створив проект пов’язаний із впровадженням технологій в аграрній сфері. Він розказує про навчання та чим йому вже допоміг диплом MBA.

Я хотів розпочати власний бізнес, але розумів, що мені не вистачає досвіду та деяких навичок. Навчання на програмі дозволило здобути більше знань та впевненості в тому, що розпочати власний бізнес не так важко, як це здається на перший погляд. І те, що я зараз маю власний проект є доказом того, що абсолютно всі мої сподівання виправдалися.

У першу чергу цінними були знання та досвід, яким ділилися викладачі. Більшість з них мали власні бізнеси, тому презентували реальні кейси. До того ж усі дисципліни були підібрані таким чином, що ми отримали лише потрібні для створення та розвитку бізнесу знання. І нічого зайвого.

Бізнес-моделювання дає можливість умістити весь проект на листі А4 та побачити будь-які прогалини у зв’язках між бізнес-процесами. Управління проектами дозволяє правильно розрахувати час та ресурси, які необхідні для запуску того чи іншого напрямку. Навички ведення переговорів я використовую щодня: з клієнтами й постачальниками. Фінансове планування дозволяє зважено керувати грошовим потоками та ефективно направляти їх у необхідне русло. Управління ризиками — це те, без чого бізнес не зможе працювати. Ризики є в усіх процесах. І чим ефективнішою система управління ризиками, тим ефективніше буде працювати бізнес.

Я завжди хотів опанувати MBA-програму та отримати такий диплом. Тепер це досягнення постійно мотивує мене розвиватися і рухатися вперед. Мабуть, усі мої подальші перспективи в бізнесі можуть бути обмежені лише мріями, бажаннями та амбіціями. А їх у мене багато.

 

Share

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *