Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24

Марина Маслова, викладачка TBS та kmbs: «Це програма про інновації, тобто про зміну існуючих сфер і створення нових»

Марина Маслова, викладачка TBS та kmbs: «Це програма про інновації, тобто про зміну існуючих сфер і створення нових»
автор

Викладає в Тернопільській бізнес-школі фахові дисципіни. Фахівець-практик, з досвідом роботи з українськими та міжнародними компаніями. Також викладає в Києво-Могилянській бізнес-школі та керує програмою Executive MBA.

Марина ділиться своїми думками щодо магістерської програми «Бізнес-інновації».

«Бізнес-інновації» — сучасна програма, де молоді, вмотивовані до розвитку і створення нового учасники програми зустрічаються з викладачами й експертами-практиками з бізнесу, щоб створити щось абсолютно нове. Програма насамперед дає можливість та заохочує створити власний проект у дружньому, безпечному та професійному середовищі. Суть програми окреслює її назва. Це програма про інновації, тобто про зміну існуючих сфер і створення нових.

Студенти в першу чергу повинні мати бажання та амбіцію змінювати світ і середовище навколо себе. Це потребує сили волі та дисципліни, адже це — довгий шлях. Три виклики, з якими вони стикаються під час навчання: трансформація способу мислення, управління власним часом та робота в команді.

«Навчання» у сучасному сприйнятті, це більше не пасивне сидіння в аудиторіі та сприйняття інформації від лекторів. Тому під час програми здобувається звичка до lifelong learning (навчання протягом життя). Адже щороку приблизно чверть інформації, яку студент вивчив, застаріває. Тому виходить, що саме вміння шукати і засвоювати нові знання стають надважливими.

До спроможностей до навчання додаються ще й інші: лідерські, комунікативні, вміння вести проекти. Найбільш складний етап навчання — написання магістерського проекту. Це зібрання воєдино всього, чому навчилися та застосування цього об’єму на практиці.

У студентів під час навчання дуже змінюється спосіб мислення. Викладачі, експерти та ментори ставляться з великою повагою до суб’єктності учасників програми. Таким чином молодь отримує спроможність народжувати нові ідеї та реалізовувати їх. Також учасники програми навчаються шукати рішення глобальних проблем, знаходячись у локальному середовищі. Такий спосіб мислення наразі є великою перевагою для молоді під час побудови кар‘єри.

Зміна способу мислення — це спроможність створювати те, чого дійсно прагнеш. Це думка: «Я можу впливати на зміни. Вони стаються не тому, що хтось, десь, щось вирішив, а тому, що я хочу та спроможний їх робити. Як самостійно, так і в команді».

 

Share

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *