Візит викладачів тернопільських університетів до Таллінна

Цього тижня з Таллінна повернулися викладачі чотирьох тернопільських університетів, які перебували з робочим візитом в Естонській бізнес-школі в межах реалізації спільного проекту Тернопільської бізнес-школи ТНЕУ та Естонської бізнес-школи за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії «Відкриття Центру підприємницьких компетентностей та бізнес-освіти».

Ключовим результатом, на досягнення якого орієнтовані активності проекту, є підготовка викладачів-учасників проекту як тренерів з розвитку підприємницької компетентності з умінням поширювати набуті знання та досвід серед студентів своїх університетів, сприяти формуванню в них відповідних навиків.

На попередніх етапах реалізації проекту протягом лютого-квітня викладачі-учасники пройшли навчання основам підприємництва, ознайомилися з особливостями методу менторингу та мали змогу апробувати здобуті навички у навчальному форматі під наставництвом досвідченого тренера Естонської бізнес-школи Марта Кікаса.

Візит до Естонської бізнес-школи став одним із важливих етапів реалізації проекту, під час якого спілкувалися з ректором Естонської бізнес-школи Арно Алманном про важливість досягнення цілей проекту та розвиток підприємницьких компетентностей у майбутніх фахівців. Март Кікас ознайомив учасників із концептуальними та методичними аспектами проведення «Introduction to Business» для студентів. Побачити розвиток практики ведення бізнесу в креативних галузях економіки та прослухати лекцію про перспективу розвитку креативної індустрії учасники мали змогу, відвідавши креативний простір Telliskivi Creative City.

Основна програма робочого візиту була доповнена також подіями мистецько-культурного характеру. Поїздка подарувала нагоду пізнати культурно-архітектурні надбання одразу трьох прибалтійських столиць Вільнюсу, Риги та Таллінна, що додало яскравих фарб до палітри вражень та натхнення діяти після поверення додому.

Здобуті знання викладачі-учасники матимуть змогу застосувати вже з вересня цього року, самостійно організовуючи та модеруючи навчальні події з основ підприємництва для студентів різних спеціальностей у своїх університетах, таким чином забезпечуючи досягнення кінцевих цілей проекту.