Бізнес-тур 2018

Бізнес-тур – завжди очікувана подія для учасників програми “Бізнес-інновації”. Цьогоріч знайомство з кращими управлінськими практиками розпочали з органічного господарства “Органік Беррі” (Кременецький район Тернопільської області), засновником та керівником якої є підприємець, ментор Тернопільської бізнес-школи Мирослав Загорський.

Поїздка на господарство подарувала не лише можливість дізнатися, як розвивають трендові на сьогодні напрямки агробізнесу, відвідавши равликову ферму, занурившись у процес виробництва живлення для печериць та вирощування фундука,  але й завдяки цікавому спілкуванню з Мирославом Загорським дійти до важливих усвідомлень та переконатися, що реальний бізнес розпочинається з мрії, втілення якої дарує свободу. “Життя вимірюється кількістю вражень, а не фізичним часом. Враження – це єдине, що варто колекціонувати. Не бійтеся мріяти і мрійте масштабно, бо всі мрії збуваються”, – цитують у соціальних мережах п. Мирослава учасники бізнес-туру.

Знайомство з львівською компанією “Кормотех”, лідером українського ринку продуктів харчування для домашніх тварин (коти та собаки), дозволило побачити Lean Production в дії та пересвідчитися у строгих вимогах до забезпечення якості продукції, здивуватися креативним та ефективним підходам до роботи з ринком, переконатися у щирому сповідуванні кожним працівником задекларованих цінностей компанії та захопитися високими цілями “Кормотех”. Орієнтацію на цінності учасники програми “Бізнес-інновації” відчули особисто під час бізнес-зустрічі з представниками компанії.

Водночас здивування та захоплення викликала ініціатива Zavod, що реалізовується в приміщеннях львівського заводу радіоелектронної медичної апаратури. Zavod простір надзвичайно талановитих та абсолютно креативних людей, які надихаються одне одним, працюючи разом. Це місце, де бізнес і творчість йдуть пліч-о-пліч. Zelenew лабораторія ресайклінгу, де небайдужі до навколишнього середовища люди переплавляють пластикові відходи на кошики, контейнери та миски. Винахідники з Betalab майструють всякі технічні девайси, а зараз вони працюють над створенням робота-офіціанта. Warm Ink Design ательє з пошиття стильних футболок і світшотів. І ще безліч студій дизайну, фотографії, архітектурна майстерня, театр, лаунж-паб і навіть пекарня. За кожним із цих проектів стоять люди, які об’єдналися, щоб показати, що нова якість можлива, – добрий приклад для натхнення та наслідування для учасників програми Бізнес-інновації.

Завершували бізнес-тур вдома. Етно-майстерня Коза-дерезасучасний культурно-бізнесовий проект, що пропонує авторський дизайн українських традиційних декоративно-ужиткових речей ручної роботи з екологічних матералів. Торгова марка Коза-дереза відома в Україні та визнана за кордоном. “Найкращий подарунок, який розповість дитині чи дорослому про українську культуру – вічна іграшка від етномайстерні “Коза-дереза”, – перевірено групою Ternopil Business School. Вражені розмаїттям, красою та унікальністю виробів. Тут цим живуть та цим захоплюються. Ряд відзнак, міжнародне визнання та участь в найдостойніших виставках – результат плідної праці та любові до свого, рідного..”, – пише на персональній сторінці одна з учасниць туру Ірина Жарківська про спільні враження групи.

Команда Тернопільської бізнес-школи дякує усім представникам компаній за щирий прийом, цікаві знайомства, глибину спілкування та неповторний емоційний досвід!