Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
Офіс 21, 22
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24
  Skype: TBS

Вдосконалення бізнес-майстерності з Мартом Кікасом

Вдосконалення бізнес-майстерності з Мартом Кікасом
автор

Вже традиційним для міста стає 2-денний інтенсивний курс Introduction to Business для молоді від бізнес-ментора, тренера Естонської бізнес-школи  Марта Кікаса.

Цими вихідними в просторі Тернопільської бізнес-школи зібралося близько 50 учасників, які відпрацьовували навики побудови бізнес-моделі, командної роботи практикувалися в маркетингу та комунікаціях. Можливість нових знайомств, драйв творити спільно дарували натхненні емоції від участі в події.

Про досвід проходження курсу ділиться на своїй сторінці у Facebook одна з учасниць Ірина Ніжинська: «Важливі речі на простих та доступних прикладах зрозумілі навіть на англійській мові. Дійсно, знань може бути багато, але це не те ж саме, що вміти. Спробувати прописати бізнес за 2 дні набагато ефективніше, ніж прочитати десяток книжок і прослухати сотню лекцій чи курсів. Ternopil Business School дала змогу відчути себе студенткою іноземного університету. Дякую вам за ваш інноваційний підхід”.

«Дуже сподобалося працювати над новими ідеями, бо так зникають усі рамки, які є при прописуванні власних ідей, і можна максимально включити креатив та фантазію + потім дивишся на власні ідеї під новим кутом. Провести вихідні на “Introduction to Business” було чудовою ідеєю, а крута команда зробила ці два дні незабутніми”,–  написала у соціальній мережі інша учасниця Тетяна Сендецька.

Цього разу Introduction to Business відбувався в межах реалізації першого в Україні проекту з підготовки бізнес-менторів. Впродовж двох днів з молоддю співпрацювали та відпрацьовували свої менторські навички 16 викладачів чотирьох тернопільських університетів.

Тернопільська бізнес-школа щиро дякує усім учасникам події за мотивованість та проактивність, і особливі слова визнання та вдячності висловлює Марту Кікасу за змістовність співпраці та можливості для вдосконалення бізнес-майстерності.

Share

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×