Навчальний модуль програми “Бізнес-інновації”

В позитиві емоцій, відкритості до нових знань та практичній роботі над власними бізнес-проектами минув модульний тиждень програми “Бізнес-інновації”.

Разом із директором програми Executive MBA Києво-Могилянської бізнес-школи Мариною Масловою під час курсу “Інновації та стратегія” студенти формували розуміння важливості та вміння формулювання візії, місії та цінностей компанії, усвідомлювали значення середовищного контексту для окреслення стратегії, опановували методологію клієнтського ряду.

Директор Інституту вищої освіти НАПН України Світлана Калашнікова під час занять із креативного лідерства розкрила сутність концепції лідерства, окреслила актуальні риси сучасного лідера, викликавши в аудиторії жваві обговорення цих питань.

Із бізнес-ментором, тренером Естонської бізнес-школи Мартом Кікасом студенти опановували необхідний інструментарій для розвитку власних бізнес-ідей та проектування життєздатної моделі бізнесу.

Навчальний модуль у Тернопільській бізнес-школі триває зазвичай 4-6 днів. Такий підхід до організації навчального процесу має ряд переваг, пов’язаних із форматами викладання та зручністю щодо планування й реалізації професійних та навчальних позааудиторних активностей учасників програми.