Виїзний навчальний модуль Києво-Могилянської бізнес-школи в Тернополі

14-15 березня на базі Тернопільської бізнес-школи пройшов навчальний модуль групи Executive MBA-28 Києво-Могилянської бізнес-школи на тему «Нові можливості проривного розвитку: відкриті системи» за курсом «Практики сучасного управління».

Керівник програми Executive MBA kmbs Марина Маслова розповіла, що Executive MBA є програмою для лідерів стратегічних змін. Цілями програми є розвивати спроможності впроваджувати стратегії в глобальному крос-культурному бізнес-середовищі; вийти на нові масштаби стратегічного впливу – трансформації та розвитку систем; розвиток лідерського та управлінського потенціалу.

Ключове завдання, над яким працювала група Executive MBA kmbs , в межах виїзного модулю, – оцінка екосистеми Тернопільщини з метою пошуку стратегічного рішення щодо бізнес-освітньої пропозиції в контексті локальних та глобальних трендів розвитку ринку освітніх послуг та ринку праці.

Група Executive MBA kmbs, представлена топ-менеджерами компаній в Україні, для розуміння ситуації в регіоні зустрілася з представниками влади, бізнесу, освітньої, культурної та медичної сфер, громадського сектору м. Тернополя. Протягом двох днів учасники модулю напрацьовували драфт-версії своїх пропозицій під наставництвом викладачів kmbs Оксани Щегельської та Дмитра Ієвлєва. Наприкінці другого дня чотири команди учасників представили свої рішення щодо стратегічної архітектури Тернопільської бізнес-школи в логіці відкритих систем.

Емоційного акценту на завершення перебування наших партнерів в Тернополі додала вистава “Тарас” в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі, яка викликала яскраві враження у гостей міста.

Команда Тернопільської бізнес-школи висловлює щирі слова вдячності колегам та групі Executive MBA kmbs за організацію, професійну експертизу, відкритість та особистісну підтримку.