Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24

Вручення дипломів першим випускникам Тернопільської бізнес-школи

Вручення дипломів першим випускникам Тернопільської бізнес-школи
автор

9 лютого відбулося урочисте вручення дипломів випускникам молодіжної MBA-програми “Бізнес-інновації”, що реалізовувалася в Тернопільській бізнес-школі спільно з Естонською бізнес-школою.

З вітальним словом до випускників звернулися перший проректор Тернопільського національного економічного університету п. Микола Шинкарик, ректор Естонської бізнес-школи проф. Арно Алманн, заступник міського голови п. Леонід Бицюра, проектний координатор з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги Посольства Естонії в Україні п. Анастасія Михайлова, професор Естонської бізнес-школи Олав Аарна, тренер Естонської бізнес-школи Март Кікас.

Серед почесних гостей події були також запрошені успішні підприємці м. Тернополя, котрі відіграли важливу роль у розвитку Тернопільської бізнес- школи та реалізації навчальної програми. У своїх зверненнях до випускників підприємці акцентували на значимості освіти, яку здобули сьогоднішні магістри, водночас необхідності постійного розвитку, та побажали вірити у свої сили та займатися тим, що справді до вподоби. Спеціально запрошеним спікером події став професор Українського католицького університету п. Ярослав Грицак, котрий виступив із промовою про цінності поколінь. Проф. Грицак окреслив ключові спроможності сучасної молоді та виклики сьогодення, які постають перед ними, побажавши випускникам стати кращими представниками свого покоління та гідними лідерами нації.

Прийшли вітати випускників і першокурсники магістерської програми «Бізнес-інновації», які дарували своїм колегам іриси, як символ світлих помислів, піднесеного духу та щирого привітання, що, сподіваємося, стане доброю та красивою традицією Тернопільської бізнес-школи.

«Залишайтеся справжніми. Беріть на себе відповідальність. Люди бізнесу мають багато влади в хорошому сенсі цього слова. Бажаємо вам скористатися нею задля втілення добрих справ. Ми хочемо пишатися вами!”, – із завершальним словом після вручення дипломів магістрів звернулася до перших випускників Тернопільської бізнес-школи її керівник п. Олена Гузар.

Піднесений настрій усім учасникам події дарувала хорова капела «Освіта» Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, які заспівали на честь випускників «Gaudeamus igitur». «Щедрик» у неймовірно красивому виконанні хорової капели викликав позитив емоцій та став завершальним акордом в урочистостях.

Share

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×
Olav Aarna

Професор державного управління та права, доктор наук у галузі інженерії.

Голова науково-дослідної ради Естонської бізнес-школи, радник урядів ряду країн та учасників міжнародних проєктів з питань реформування системи освіти та забезпечення якості вищої освіти. Ректор Талліннського технічного університету (1991-2000), ректор Естонської бізнес-школи (2000-2003), депутат парламету Естонії (2003-2007). Автор близько ста наукових праць, член Академії наук Естонії, зовнішній член Фінсько-Шведської академії інженерних наук, почесний доктор технічного університету Тампере (Фінляндія).    

Olav Aarna_2

×
Mart Kikas

Тренер з бізнес-моделювання, стратегії та лідерства.

Викладач Естонської бізнес-школи та Porto Business School (Португалія), тренер Academy of Innovation Coaching  та Academy of Executive Coaching, консультант з питань розвитку бізнесу та стратегій інтернаціоналізації. Випускник Норвезької бізнес-школи (MBA) та Тартуського університету (магістратура, соціологія), здобувач на докторську ступінь в Естонській бізнес-школі. Був радником голови Фонду розвитку та заступником генерального директора Управління з питань громадянства та міграції, працював у банківському секторі у маркетингу та електронному банкінгу, заснував і керував низкою видавничих та рекламних компаній.  

Mart Kikas_2

×
Юлія Савостіна

Підприємець, засновниця та керівник руху Made in Ukraine, журналістка, блогерка.

Працювала журналістом, ведучою та продюсером на національних українських телеканалах серед яких СТБ, ICTV, 2+2, Україна. Займалася PR-діяльністю, в том числі в агентці Pillar PR. Сьогодні основними напрямками діяльності Юлії та команди Made in Ukraine є популяризація підприємництва в Україні, проведення фестивалів, продакшн програм «Успішні в Україні» та «Мандруй СВОЄ», виробництво путівників та сувенірів.

Mart Kikas_2

×
Марина Маслова

Експретка з питань стратегічного управління та сталого розвитку, MBA. 

Має багаторічний практичний досвід підприємницької та управлінської діяльності в різних галузях економіки. Співзасновниця освітнього проєкту Sustainability room. Керуюча партнер консалтингової компанії «UFV Consulting». Спеціалізація – стратегія, сталий розвиток.

Має практичний досвід реалізації Ідеї бізнесу в успішні бізнес-моделі. Проводила зміни організацій у ролі керівника, власника компанії та зовнішнього експерта. У минулому керівник програми Executive MBA Києво-Могилянськоі бізнес-школи. Місія Марини – розвивати потенціал людей, надати можливість власникам, управлінцям та їх командам свідомо формувати себе та якість своїх управлінських рішень з фокусом на майбутнє.

Mart Kikas_2

×
Олександр Сударкін

Експерт у сфері особистої та професійної комунікації, підприємець із понад десятирічним досвідом, доцент МІМ, викладач для курсів PMD, MBA, Senior Executive MBA, консультант з питань організаційного розвитку та управління персоналом в компанії Pucelik Consulting Group, кандидат економічних наук.

За плечима Олександра — понад 13 років досвіду бізнес-консультування великих компаній у 7 країнах світу. Серед компаній, що користуються послугами Олександра та використовують його тактики: Райффайзен Банк Аваль, Фокстрот, Visa, Укрпошта, Енергоатом.

image9

×
Світлана Калашнікова

Доктор педагогічних наук, професор. Директорка Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Співзасновниця та експертка ГО «Інститут лідерства, інновацій та розвитку». 

Бере активну участь та координує проекти Програми Темпус ЄС «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (2013-2016 рр.), Міжнародного Фонду «Відродження» — «Правові засади реалізації Болонського процесу в Україні» (2012-2014 рр.). Є автором понад 95 наукових публікацій.

unnamed

×
Валерія Міляєва

  Провідний науковий співробітник навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор психологічних наук, професор.

Менеджер проекту Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging міжнародної програми TEMPUS,  учасниця групи координаторів команд у проекті Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України з ініціативи British Counsil в Україні, учасниця українсько-польського проєкту  Інноваційний університет і лідерство, учасниця міжнародного українсько – литовського проєкту Розвиток лідерів НУШ.

 

unnamed (1)

×
Наталія Гордійчук

 

Засновниця компаній Агрітема, Агрібактер, партнер консалтингової компанії UFV Consulting, член Ради Директорів міжнародної асоціації Donau Soja. MBA

Має досвід роботи в агропродовольчому бізнесі з 2000 року. Працювала в іноземних та українських компаніях на посадах від керівника проектів до директора з маркетингу й розвитку бізнесу. З 2012 року має власні компанії, які займаються виробництвом, маркетингом, продажем та популяризацією мікробних та біологічних препаратів для вирощування с/г культур.

Автор ідеї Ukrainian Food Valley. Випускниця Еxecutive МВА Києво-Могилянської Бізнес-школи. Розробила та впровадила англомовний міжнародний курс AgriFood МВА в KMBS, викладач курсу «Логіка Доданої Цінності».

gordijchuk1-86459-blackwhite

×
Анастасія Владичинська

 

Засновниця Vladychynska Consulting, авторка та викладачка Першої в Україні Школи сервісу kmbs. Єдиний сертифікований консультант з побудови системи сервісу в Східній Європі за методологією DiJulius Goup – світового лідера в питаннях побудови сервісу. Створює сервіс для компаній майбутнього та вмикає сервісне мислення.
 
Понад 15 років досвіду, закінчила Академію для управлінців з клієнтського досвіду в США (CXEA,OH), вчилась в Інституті Діснея і в Ritz-Carlton, студентка Нью-Йоркського університету для спікерів.

 unnamed-2-blackwhite

 

×
Оксана Волошина

 

HR-директор Альфа-Банк Білорусь, MBA

Має більше 19 років досвід в сфері управління персоналом в провідних міжнародних та вітчизняних компаніях, в галузях телекомунікаційного, ресторанного бізнесу та фінансовому секторі в Україні, Казахстані та Білорусі.
 
Пройшла шлях від спеціаліста по роботі з персоналом до посад HR директора, Члена Правління, компаній з чисельністю персоналу понад 4 тисяч працівників, реалізуючи на практиці провідні інструменти управління персоналом. Також має досвід організаційного консалтингу, коучинга перших осіб та управлінських команд. Була відзначена в 2014 році в топ-20 кращих Директорів по персоналу України (Delo.ua), й компанії де очолювала HR департамент були неодноразово визнані в рейтингах кращих роботодавців України. І в 2019 році в топ-5 кращих експертів в сфері управління персоналом в Казахстані. Оксана закінчила факультет кібернетики Київського університету ім. Тараса Шевченка та є випускницею EMBA Києво-Могилянської бізнес-школи
 
 

 

 55437896_2054179604630282_1947473772713869312_n-kopyya-blackwhite

×
Володимир Василевський

 

Власник бізнесу та підприємець, інвестиційний менеджер, бізнес-консультант. Директор Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області. Ключова експертиза – фінанси, інвестиції, стратегічне планування – стратегічний маркетинг, реструктуризація бізнесів та антикризові стратегії. Додаткова експертиза – сертифікований менеджер з регіонального розвитку.
 
Досвід роботи понад 27 років консультування вітчизняних та міжнародних компаній в Україні – Видавництво «Школярик», спільне українсько-словацьке підприємство «Фем-інвест», ПП «Продекспорт», ТОВ «Глібівська компанія натуральних напоїв», Збаражський сирзавод та інші. На даний час активно працює в сфері залучення інвестицій в Тернопільську область та Україну. Портфель активів в роботі – понад 600 млн гривень. 

 

 image11

×
Руслан Захарченко

 

Підприємець, бізнес-консультант, MBA

20 років в ІТ індустрії, з яких 18 в ELEKS, де починав як джуніор програміст (коли компанія мала 30 працівників) і завершив як СЕО (коли компанія була 1200+ працівників). Має практичний досвід бізнес трансформації компанії для забезпечення росту. Є засновником і СЕО консультаційної компанії NP Consulting, та СЕО ІТ компанії Edvantis. Бере участь в едвайзорі борді кількох ІТ компаній.

 14fe-47cc-424a-97fe-7d5e19095107-blackwhite

 

×
Олександр Воронцов

 

Засновник та CEO Техінагро. Основними напрямками діяльності є впровадження та обслуговування систем точного землеробства та продаж сільгосптехніки. Випускник Тернопільської бізнес-школи, навчався на програмі Manager Training Programme, Німеччина. 
 
Понад 10 років досвіду в аграрному секторі з них понад 5 років в управлінні продажами. Працював з брендами John Deere та Mann+Hummel. Відповідав за розвиток нових бізнес-напрямків та їх інтеграцію в існуючі бізнес-процеси, управління бізнес- проєктами та підтримку продажів, Farming 4.0 у компаніях-лідерах галузі.

 photo5337273851089890687-blackwhite

 

×
Олена Гузар

 

Керівник Тернопільської бізнес-школи, завідувач кафедри філологічних дисциплін початкової освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка, експерт в галузях комунікативного лідерства, лінгвістики та бізнес-етики, кандидат філологічних наук, докторант Естонської бізнес-школи.
 
Має понад тридцятирічний досвід викладання у вищих навчальних закладах. Директор Україномовної літньої школи у рамках проєкту сімнадцяти років співпраці ТНПУ з Університетом Ватерлоо та Саскачеванським Університетом (Канада), гостьовий професор Торонтського Університету в рамках гранту ім.Петра Яцика, запрошений викладач української мови як іноземної в Саскачеванському Університеті (Канада), менеджер проєкту Євросоюзу Темпус «ELITE» та керівник у ТНПУ ім. В.Гнатюка проєкту Британської Ради в Україні «Ukrainian Teaching Excellence Programme».

photo_2020-01-07_22-12-40

×
Наталія Лагоцька

 

Запрошений викладач Тернопільської бізнес-школи, незалежний бізнес-консультант, тренер, PhD

14 років досвіду викладання в університеті та управління в сфері вищої освіти. Як ментор співпрацює зі стартап-командами та підприємцями з питань моделювання бізнесу, загального управління та маркетингу підприємств. Є автором тренінгів для бізнес-аудиторії та курсів із креативності й підприємливості для дітей та підлітків

16387982_1240441496045311_3508458788271235572_n

×
Сергій Вінницький

 

Викладач Тернопільської бізнес-школи, проектний менеджер в Україні Центру дослідження менеджменту Естонської бізнес-школи, керівник магістерської програми менеджмент Бізнес-інновації Тернопільської бізнес-школи.
Має багаторічний досвід викладання курсів з фінансового та інвестиційного менеджменту на міжнародних академічних програмах національного університету та неакадемічних курсів з бізнес-моделювання та підприємництва.

photo_2020-01-07_22-04-33

×