Вручення дипломів першим випускникам Тернопільської бізнес-школи

9 лютого відбулося урочисте вручення дипломів випускникам молодіжної MBA-програми “Бізнес-інновації”, що реалізовувалася в Тернопільській бізнес-школі спільно з Естонською бізнес-школою.

З вітальним словом до випускників звернулися перший проректор Тернопільського національного економічного університету п. Микола Шинкарик, ректор Естонської бізнес-школи проф. Арно Алманн, заступник міського голови п. Леонід Бицюра, проектний координатор з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги Посольства Естонії в Україні п. Анастасія Михайлова, професор Естонської бізнес-школи Олав Аарна, тренер Естонської бізнес-школи Март Кікас.

Серед почесних гостей події були також запрошені успішні підприємці м. Тернополя, котрі відіграли важливу роль у розвитку Тернопільської бізнес- школи та реалізації навчальної програми. У своїх зверненнях до випускників підприємці акцентували на значимості освіти, яку здобули сьогоднішні магістри, водночас необхідності постійного розвитку, та побажали вірити у свої сили та займатися тим, що справді до вподоби. Спеціально запрошеним спікером події став професор Українського католицького університету п. Ярослав Грицак, котрий виступив із промовою про цінності поколінь. Проф. Грицак окреслив ключові спроможності сучасної молоді та виклики сьогодення, які постають перед ними, побажавши випускникам стати кращими представниками свого покоління та гідними лідерами нації.

Прийшли вітати випускників і першокурсники магістерської програми «Бізнес-інновації», які дарували своїм колегам іриси, як символ світлих помислів, піднесеного духу та щирого привітання, що, сподіваємося, стане доброю та красивою традицією Тернопільської бізнес-школи.

«Залишайтеся справжніми. Беріть на себе відповідальність. Люди бізнесу мають багато влади в хорошому сенсі цього слова. Бажаємо вам скористатися нею задля втілення добрих справ. Ми хочемо пишатися вами!”, – із завершальним словом після вручення дипломів магістрів звернулася до перших випускників Тернопільської бізнес-школи її керівник п. Олена Гузар.

Піднесений настрій усім учасникам події дарувала хорова капела «Освіта» Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, які заспівали на честь випускників «Gaudeamus igitur». «Щедрик» у неймовірно красивому виконанні хорової капели викликав позитив емоцій та став завершальним акордом в урочистостях.