Відкритість, взаємодія, розширення границь – про візит представників Києво-Могилянської бізнес-школи

9 жовтня з метою окреслення перспектив співпраці з офіційним візитом до Тернопільської бізнес-школи завітали представники Києво-Могилянської бізнес-школи: декан Олександр Саврук, керівник Executive МBA Марина Маслова, маркетинг-директор Алла Ліпінська, менеджер регіональних програм Олександра Шевченко.

В межах програми візиту відбулися зустрічі з ректором Тернопільського національного економічного університету, командою та студентами Тернопільської бізнес-школи. Нагоду подискутувати з деканом kmbs Олександром Савруком на тему “Нові управлінські підходи: стратегія, лідерство, інновації” мали й власники та менеджери підприємств м. Тернополя у форматі вечірньої відкритої зустрічі.

“Тепер завдання управлінця вищого рівня – зрозуміти, як балансується його система, де її границі, до якої екосистеми вона належить, яку роль грає. Які вимоги до менеджера є критичними сьогодні? Він повинен уміти бачити невидиме. Систему не побачиш, це концепт, який потрібно усвідомити для того, щоб використати ті природні сили, що присутні у балансі систем, ув’язавши їх з своїми управлінськими рішеннями”,– ділиться своїми думками Олександр Саврук у вступному слові до видання OPEN (Інтелект-проект Києво-Могилянської бізнес-школи), які тезисно відображають ключові смисли, донесені до аудиторії тернопільських слухачів, та засадничу концепцію розвитку діяльності kmbs. Під час відкритої зустрічі Олександр Саврук задекларував зацікавленість у розширенні границь діяльності Києво-Могилянської бізнес-школи, відкритість щодо співпраці з Тернопільською бізнес-школою та закликав підприємців й менеджерів компаній до взаємодії заради спільної мети.

Команда Тернопільської бізнес-школи висловлює слова щирої подяки колегам з Києво-Могилянської бізнес-школи за візит, який, впевнені, заклав фундамент для майбутньої взаємно корисної співпраці.