Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
Офіс 21, 22
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24
  Skype: TBS

Студенти TBS представили інноваційний проект на Міжнародному інвестиційному форумі

Студенти TBS представили інноваційний проект на Міжнародному інвестиційному форумі
автор

Минулого тижня відбувся Міжнародний інвестиційний форум – одна із найбільш очікуваних подій в секторі економіки Тернопілля, яка дозволила представити тернопільський регіон як такий, що вартий капіталовкладень. Участь у Форумі взяли провідні експерти-практики, аналітики, підприємці, вітчизняні та міжнародні інвестори, представники консалтингових компаній, банківських установ, міжнародних інституцій. Особливо приємно вітати студентів Тернопільської бізнес-школи з дебютом на такій важливій події.

В одній із секцій Форуму «Тернопіль – місто новітніх технологій» Олександра Струмчинська запрезентувала Інвестиційний проект будівництва “StudyLand Campus” у м. Тернопіль, що є результатом командної роботи спільно з Олександром Вознюком та Христиною Циквас.

Мета реалізації проекту є надати можливості оренди комфортного та якісного житла за доступною ціною для студентів тернопільських університетів. Такий бізнес-проект команда вважає життєздатним з огляду на неконкурентоздатну пропозицію на ринку сьогодні – дешеві грутожитки при університетах з неякісними умовами проживання та високі ціни за оренду житла у приватному секторі. Команда студентів бізнес-школи пропонує будівництво в Тернополі інноваційного хостелу. Інвестиційний проект передбачає створення єдиного житлового комплексу, структурою якого передбачено 1 500 житлових місць, кав’ярню, спортзал, кінотеатр, конференц зал, продуктовий магазин, пральний відділ, зони відпочинку, панорамне кафе на даху, парковку. Реалізація проекту передбачає будівництво 12-ти поверхового комплексу з інноваційними комунікаціями електро- та водопостачання в місті Тернопіль.

Ідея будівництва інноваційного хостелу виникла у студентів ще на початку навчання за магістерською програмою “Бізнес-інновації” та розвинута впродовж кількох місяців. Представлення проекту на Міжнародному інвестиційному форумі є критерієм ґрунтовності пропозицій, а зацікавлення, яке виявили потенційні інвестори після презентації, є свідченням його життєздатності. Щиро бажаємо студентам ТБШ успішної реалізації своїх інноваційних ідей, які, переконані, змінять цей світ на краще.

18700070_986322348138017_5782558417459009315_n

18622461_986322661471319_8490482310296024142_n

Share

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×