Курс “Бізнес-переговори” з Олександром Сударкіним для студентів програми “Бізнес-інновації”

Протягом двох днів майстерності ведення бізнес-переговорів інтенсивно навчалися студенти магістерської програми “Бізнес-інновації” TBS під час авторського курсу Олександра Сударкіна.

Олександр Сударкін – спеціаліст у галузі переговорів та організаційного розвитку, переговорний коуч. Плідно співпрацює з великими й середніми підприємствами країн СНГ, постійний спікер на різноманітних конференціях (менеджмент, торгівля, переговори, організаційний розвиток). Авторський курс Олександра Сударкіна зорієнтований на опанування слухачами основ ефективного ведення переговорів, включаючи належну підготовку до перемовин, моделі та прийоми ведення переговорів, постпереговорну роботу.

Від проходження курсу діляться враженнями студенти програми “Бізнес-інновації”:

– Богдан Кохан: “Дні тренінгу пройшли дуже швидко. Тренер виклався стовідсотково! Ми отримали великий обсяг навчального матеріалу щодо практики ведення перемовин, розвитку навиків ведення переговорів. Надзвичайно корисним було навчитися аналізу поведінки нашого партнера по переговорах та керуванню процесом перемовин таким чином, аби направляти їх у найбільш вигідне для нас русло”.

– Олександра Струмчинська: “Коли берешся за серйозну, маленьку чи велику справу, в якій хочеш досягти успіху, не чекай, що відразу отримаєш негайні результати від своєї наполегливої праці, деколи потрібне терпіння, а особливо, коли це стосується бізнес переговорів. Два насичених дні ми працювали з Олександром в цьому напрямку, відпрацьовували корисні та цікаві кейси та методики, які мені дали змогу іще більшою мірою з практичного погляду зрозуміти ефективність даного процесу у бізнесі. Великі речі вимагають часу. Успіху досягають наполегливі і терплячі. Не варто втрачати терпіння, навіть якщо сьогодні все йде по-іншому сценарію. Твоя впевненість – це останній ключ, що відкриває всі двері, це останій шанс для перемоги”.

Студенти програми “Бізнес-інновації” висловлюють вдячність Олександру Сударкіну за новий навчальний досвід, такий нині актуальний та необхідний для успішного ведення бізнесу, та емоційний позитив особистого спілкування!