Про TBS

Тернопільська бізнес-школа створена 1 жовтня 2015 року при Тернопільському національному економічному університеті в межах реалізації проекту партнерства з Естонською бізнес-школою.

У контексті своєї діяльності команда Тернопільської бізнес-школи готова до конструктивного партнерства з розвитку соціальних та бізнес-ініціатив та є відкритою для контактів

Місія

Місія Тернопільської бізнес-школи – сприяння інновативному поступу регіону шляхом професійної підготовки та персонального розвитку менеджерів та підприємців-лідерів на засадах єдності освіти, прикладних досліджень та інновацій.

Візія

Тернопільська бізнес-школа як платформа для конструктивної взаємодії освіти, бізнесу, влади для ініціювання та реалізації навчально-освітніх та бізнес-інвестиційних проектів в інтересах кожного з учасників та місцевих громад загалом, представлена колективом науковців та викладачів-практиків, об’єднаних цінностями відкритості, інновативності, відповідальності.

Напрями діяльності

Основними напрямами діяльності Тернопільської бізнес-школи є розвиток академічних програм навчання, короткострокових програм професійної підготовки в сфері управління та підприємництва, а також ініціювання та реалізація проектів у форматі альтернативної освіти для підприємців, спеціалістів, менеджерів та аудиторій місцевої громади, які зацікавлені у професійному та особистісному розвитку.

Партнерство з EBS

Естонська бізнес-школа (англ. Estonian Business School, EBS) була заснована в 1998 році і стала першим у Естонії приватним університетським закладом бізнес-освіти та одним із найпрестижніших у країнах Балтії.

Естонська бізнес-школа пропонує молодим і заповзятливим високий рівень академічних знань, розвиває навички та формує цінності, необхідні для успішної бізнес реалізації.

Навчання в Естонській бізнес-школі проводиться за програмами бакалаврату, магістратури й докторантури.

В межах партнерства з Естонською бізнес-школою реалізовується магістерська програма “Бізнес-інновації” у Тернопільській бізнес-школі, яка є адаптованою програмою партнера Business Innovations, M.B.A., акредитована авторитетною міжнародною асоціацією з управлінського розвитку EFMD (European Foundation for Management Development). Навчання за програмою “Бізнес-інновації” дає можливість отримати, окрім диплому магістра державного зразка,  МВА-диплом Естонської бізнес-школи.

ebs_logo_nelinurk

Освітня діяльність Естонської бізнес-школи

• 1500 студентів із 17 країн;
  • іноземних студентів – 28%;
  • 230 студентів навчається у філіалі в Хельсинки (Фінляндія);
  • кількість випускників – понад 4500 осіб;
  • понад 40% випускників отримує дохід  понад 2000 євро в місяць;
  • понад 90% випускників задоволені інвестицією у власну бізнес-освіту;
  • майже 60% переконані у віддачі від таких інвестицій у навчання протягом 2-5 років;
  • ЕВS співпрацює з 70 університетами-партнерами, серед них – Тернопільський національний економічний університет.

Контактні дані

Наша адреса: