Бізнес-школа для молоді, заснована у 2014 році в партнерстві з Тернопільським національним економічним університетом та Естонською бізнес-школою.

Наша місія – сприяти змінам. Змінам у бізнесі, економіці, освіті, країні та, зрештою, у мисленні. Віримо, що якісні зміни можливі та працюємо для цього, забезпечуючи розвиток та об’єднання драйверів змін – представників нової генерації творців бізнесу, інновацій, змісту.

Викладачі-провідні практики

Ми переконані в якісній реалізації наших освітніх продуктів тому, що залучаємо до викладання лише провідних у своїх галузях практиків, серед них успішні підприємці, незалежні консультанти, тренери та викладачі провідних бізнес-шкіл.

Learning-by-doing

Мінімум теорії та максимум практики – один з основних пріоритетів у роботі школи. Лише занурюючись у реальні робочі ситуації, можна якісно освоїти матеріал та, як результат, ефективно застосовувати його в професійній діяльності.

Зручний час навчання

Ми поважаємо час наших учасників, розуміючи, що учасники живуть у різних містах та не припиняють професійну діяльність, тому інтенсифікуємо аудиторне навчання та зберігаємо баланс з самостійною роботою.

Актуальні знання та нічого зайвого

Наповнення курсів змінюється щорічно, відповідно до зовнішніх змін, запитів учасників та ринку. Як наслідок, залишається лише найнеобхідніше для управління інноваційними процесами в компаніях, створення або розвитку бізнесу.

Переймаємо кращий досвід

Працюючи з сильними партнерами, ми намагаймося вчитися у найкращих. Саме тому наші навчальні програми та наповнення курсів побудовані на успішному багаторічному досвіді наших партнерів в Україні та Європі.

Розвиваємо спільноту

Розвиток спільноти, що утворена навколо бізнес-школи,- один з пріоритетних напрямків діяльності. Для нас — це міцна опора та найкраща промоція, водночас для учасників та випускників — це оточення друзів зі спільними цілями та інтересами.

Команда TBS

Олена Гузар